KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8838549
nr 883 8549
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Blandteknik, Sven X:et Erixson, signerad. -43, Duva, 40x30
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 24 mars 2014
kl 19:11:14
700 kr
1.000 kr
1.500 kr
2.000 kr
900 kr
1.200 kr
2.400 kr
1.500 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.600 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson